Prijava Registracija

Prijavite se

Korisničko ime *
Lozinka *
Zapamti me

Izradite korisnički račun

Polja označena zvijezdicom (*) su obavezna.
Ime *
Korisničko ime *
Lozinka *
Potvrdite lozinku *
Email *
Potvrdite email *
Captcha *
Reload Captcha

gdje i kada

Više
8 godina 2 mjeseci ago #396 od Justice
Ja ću se pokušati prilagoditi i doći. Petak mi zvuči o.k. Bolje nego ponedjeljak ili koji drugi radni dan. Međutim, biti će mi malo frkovito zbog organizacije odjela i bolovanja pa ne mogu garantirati dolazak. Ovisi mi između ostaloga i o terminu sjednice Upravnog vijeća, koja u pravilu bude od 20. do kraja mjeseca, tako da mi je mogućnost dolaska izglednija za početak ožujka. No, pokušati ću se prilagoditi većinskom stavu.
Inače, nastavno na prikazivanje emisije \"Lijepom našom\" iz Požege, mislim da će se prvi dio prikazivati u nedjelju 15. veljače (ne držite me za riječ), a drugi dio tjedan dana kasnije. Pa uživajte malo, barem preko malih ekrana, u srcu Slavonije, Zlatnoj dolini.

Please Prijava or Stvori račun to join the conversation.

Više
8 godina 2 mjeseci ago #395 od lex
da, uskoro će biti Skupština Udruge pravnika u zdravstvu. Najvjerojatnije ćemo Skupštinu održati u Zagrebu krajem veljače, u prostorijama Udruge korporativnih pravnika, pa molim kolege da se izjasne da li im odgovara termin posljednji petak u veljači ili prvi petak u ožujku, i da li Vam uopće odgovara petak???

Više
8 godina 2 mjeseci ago #393 od Justice
Pozdrav kolegicama i kolegama!
Nadam se da se uskoro vidimo na skupštini, a gdje i kada, obavijestiti će nas predsjednica. Vjerojatno ćemo se jednom naći i u Požegi. U međuvremenu, pozivam Vas, da pogledate emisiju \"Lijepom našom\" iz Požege i saznate što više o Vallis Aurei.

Moderatori: lex
Vrijeme kreiranja stranice: 0.158 sekundi
Pokreće Kunena Forum

UDRUGA PRAVNIKA U ZDRAVSTVU

Kolodvorska 20, 42000 VARAŽDIN
OIB: 08263388075
MB: 02157454-000
Žiro račun: Zagrebačka banka: 2360000-1101930278
IBAN: HR1023600001101930278

PREDSJEDNICA UPZH

SNJEŽANA CERJAN, mag.iur.
Adresa: UDRUGA PRAVNIKA U ZDRAVSTVU