Prijava Registracija

Prijavite se

Korisničko ime *
Lozinka *
Zapamti me

Izradite korisnički račun

Polja označena zvijezdicom (*) su obavezna.
Ime *
Korisničko ime *
Lozinka *
Potvrdite lozinku *
Email *
Potvrdite email *
Captcha *
Reload Captcha

Kongres: komentari i prijedloozi

Više
8 godina 8 mjeseci ago #302 od Justice
Na kongresu je nekolicina kolega predložila:
- specijalizirane radionice (mislim da to nije loša ideja, ali da je pitanje aktualne teme, vremena i mjesta održavanja i svih ostalih organizacijskih i financijskih razloga)
- uvrštenje tematike koja bi bila interesantna kolegama iz HZZO-a, poput ugovaranja, iako sam ih odmah upoznala da je u pregovorima oko sastavljanja točaka dnevnog reda bila predložena i ta točka, no nije bilo interesenata za izlaganja, ni ispred HZZO-a, a ni članova Udruge koje smo kontaktirali (naravno i dalje smo zainteresirani za suradnju na tom području),
- 10-ak tema koje bi se obradile na prijedlog članova (smatram da je problem vremena i predavača na istom mjestu, a nisu zanemarivi nikako ni organizacijski, ni financijski problemi),
- češće sastajanje, npr. svaka 3 mjeseca ili kvartalno (moje mišljenje je kako je to prečesto, zbog organizacijskih razloga i zauzetosti drugim obvezama, da bi bio mali broj sudionika, jer bi bilo preteško uskladiti vrijeme, mjesto i mogućnosti sa svima zainteresiranima, a tematika bi se razvodnila... Mislim da bi bilo daleko bolje, brže i svrsishodnije komunicirati i davati mišljenja putem foruma.)

Voljela bih čuti i vaša razmišljanja.
Možda su ovi moji odgovori plod umora pa me pokušajte demantirati, po mogućnosti djelom, a ne samo rječju...

Please Prijava or Stvori račun to join the conversation.

Moderatori: lex
Vrijeme kreiranja stranice: 0.483 sekundi
Pokreće Kunena Forum

UDRUGA PRAVNIKA U ZDRAVSTVU

Kolodvorska 20, 42000 VARAŽDIN
OIB: 08263388075
MB: 02157454-000
Žiro račun: Zagrebačka banka: 2360000-1101930278
IBAN: HR1023600001101930278

PREDSJEDNICA UPZH

SNJEŽANA CERJAN, mag.iur.
Adresa: UDRUGA PRAVNIKA U ZDRAVSTVU